Obywatelska Pomoc Wyborcza

O akcji OPW

Zbliżające się wybory do Sejmu i Senatu oraz wybory prezydenckie, to zbyt poważna sprawa by zostawić ją tylko w rękach polityków. Dlatego tak ważna jest nasza mobilizacja i zaangażowanie obywatelskie na rzecz jak najwyższej frekwencji i mobilizacji wyborców wspierających nurt obrony demokracji w Polsce. Będziemy monitorować poprawność przeprowadzenia wyborów poprzez obecność reprezentantów ruchów obywatelskich w lokalach wyborczych.

Stowarzyszenie Zespół Organizacyjny Komitetu Obywatelskiego podjęło decyzję o zaangażowaniu się i organizację akcji mobilizacyjnej wyborców prodemokratycznych. Wierzymy także w sens łamania monopolu rządowej propagandy i dotarcie do wyborców PiS oraz tych niezdecydowanych. Ważne, by jak najszersza grupa obywateli RP usłyszała prawdę o państwie Kaczyńskiego. Bez retuszu i pudru.

Wybory 2019 mogą być decydujące dla dalszych losów III Rzeczypospolitej. Albo stoczymy się w stronę otwartej dyktatury, albo powstrzymamy niszczenie demokratycznego państwa prawa. Nie chcemy Budapesztu, Stambułu czy Moskwy nad Wisłą! Zależy to od nas.

Każda pomoc z Waszej strony – wsparcie w dystrybucji materiałów, transport czy deklaracja dotycząca możliwości umieszczenia banneru czy plakatów na Waszej posesji, ogrodzeniu, balkonie czy oknie będą bardzo pomocne.

Prosimy o datki i darowizny. Pozyskane w ten sposób pieniądze pomogą nam na przeprowadzenie masowej akcji informacyjnej.

Apelujemy o zgłaszanie się do nas, wypełnienie ankiety oraz zgłaszanie do wspieranych przez nas inicjatyw obywatelskich.

Obywatelska Akcja Wyborcza współpracuje z innymi inicjatywami obywatelskimi, m.in. Wolontariuszami Wolnych Wyborów.

Działajmy tak, jakby wszystko zależało od nas!

Zapisz się - dołącz do OPW

Apelujemy o zgłaszanie się do nas, wypełnienie ankiety oraz zgłaszanie do wspieranych przez nas inicjatyw obywatelskich.

Wypełnij formularz

Obywatelska Pomoc Wyborcza